Rajzpályázatokon elért sikerek

Szívből gratulálunk és további sikereket kívánunk óvodásainknak!

Az Eötvös Lóránd Általános Iskola által kiírt ” Sakkpalota kreatív alkotói rajzpályázaton” elért szép eredményéhez:

Imre Dorinának III. hely (Szivárvány csoport) és

Imre Zsombornak II. hely (Szivárvány csoport)

valamint

A Radnóti Miklós Általános Iskola által „A három pillangó” témakörben kiírt rajzpályázaton

elért szép eredményéhez:

– Simon Lorának (Kippkopp csoport)

Simon Lora alkotása

SZÜLŐK FIGYELMÉBE 2021-22 nevelési év

TISZTELT SZÜLŐK!

járványügyi készenlétre való hivatkozással 2021. 09. 01. -től a Balatonfüredi Óvárosi Óvodában a melléklet szerinti egészségvédő szabályok vannak érvénybe, melyek módosításig vagy visszavonásig alkalmazanadók és betartandók. A módosításra a járványügyi helyzet alakulásától függően kerül sor. Szíves együttműködésüket és megértésüket köszönjük!

SZÜLŐK FIGYELMÉBE – A 2021-22 NEVELÉSI ÉV SZABÁLYAI

Bemutatkozik 2021-22. nevelési év kiscsoportja -a NAPOCSKA CSOPORT

Kedves Érdeklődő Szülő/k!

A járványügyi helyzet okán az idei évben ismételten online módon történik a leendő óvodás gyermekek beíratása, így nincs lehetőség a betekintést biztosító nyílt napok megszervezésére.

Minden leendő szülő száma a legfontosabb kérdés azonban, hogy kik lesznek az óvó nénik, dajka néni, milyen lesz a gyermeket körül vevő környezet?!

A Napocska leendő kiscsoport Bemutatkozó összeállításával reméljük választ tudunk adni ezekre a kardinális kérdésekre!

A Napocska leendő kiscsoport – 2021- 22 nevelési év – bemutatkozása

Várjuk jelentkezésüket!