1%-os felajánlások

KÖSZÖNJÜK FELAJÁNLÁSAIKAT!

Az alapítvány működését és fennmaradását elsősorban a személyi jövedelemadókból befolyó 1% biztosítja.

Kérjük, Ön is támogasson minket, hogy céljainkat megvalósíthassuk!

AZ 1 %-OS FELAJÁNLÁSOK FELHASZNÁLÁSA

2011. évben

KEDVES SZÜLŐK!

Köszönjük, hogy 2009.évi adójuk 1%-ának felajánlásával 2010. évben is támogatták

az Óvárosi Óvoda Gyermekeiért Alapítványt.

Így az Alapítvány számlájára 69. 799 Ft érkezett. Az Alapítványunkra befizetett összeget elsősorban kézműves foglalkozások alapanyagaira, mesekönyvekre, módszertani kiadványokra, készség-, és képességfejlesztő játékokra, a nevelő –oktató munkát segítő technikai eszközökre fordítottuk.

2012. évben

KEDVES SZÜLŐK!

Köszönjük, hogy 2010. évi adójuk 1%-ának felajánlásával 2011. évben is támogatták

az Óvárosi Óvoda Gyermekeiért Alapítványt.

Így az Alapítvány számlájára 69. 342 Ft érkezett. Az Alapítványunkra befizetett összeget elsősorban minden csoportban készség-és képesség fejlesztő játékokra, az udvari homokozó fölé létesített árnyékolóra és óvodai kirándulás támogatására fordítottuk.

2013. évben

KEDVES SZÜLŐK!

Köszönjük, hogy 2011. évi adójuk 1%-ának felajánlásával 2012. évben is támogatták

az Óvárosi Óvoda Gyermekeiért Alapítványt.

Így az Alapítvány számlájára 89. 342  Ft érkezett. Az Alapítványunkra befizetett összeget elsősorban az óvodai csoportszobák és udvaraink játékparkjának, felszerelésének bővítésére, szépítésére fordítottuk.

2014. évben

KEDVES SZÜLŐK!

Köszönjük, hogy 2012. évi adójuk 1%-ának felajánlásával 2013. évben is támogatták

az Óvárosi Óvoda Gyermekeiért Alapítványt.

Így az Alapítvány számlájára 89.287 Ft érkezett. Az Alapítványunkra befizetett összeget elsősorban óvodásaink számára fejlesztő játékokra, a vizuális neveléshez szükséges alapanyagokra, a fejlesztést elősegítő szakkönyvekre, játékgyűjteményekre, továbbá a szabad játékhoz szükséges kellékekre, eszközökre fordítottuk.

Kérjük, hogy a jövőben is támogassa alapítványunkat, hogy gyermekeink még jobb, még szebb környezetben, örömmel és hasznosan múlassák az időt nálunk!  Köszönjük felajánlását!

2015. évben

KEDVES SZÜLŐK!

Köszönjük, hogy 2013. évi adójuk 1%-ának felajánlásával 2014. évben is támogatták

az Óvárosi Óvoda Gyermekeiért Alapítványt.

Így az Alapítvány számlájára 177. 666 Ft érkezett. Az Alapítványunkra befizetett összeget elsősorban óvodásaink számára szervezett 2015. évi gyermeknapi rendezvényünk programjaira (népi játékpark, lufi bohóc, arcfestés, óvodai kitűzők,stb) ahhoz kapcsolódó alapanyagokra, úszásoktatásra, fejlesztő játékokra, diafilmekre, a vizuális neveléshez szükséges alapanyagokra fordítottuk.