Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2020. 05. 25. (hétfőtől) az óvodák és bölcsődék újranyitásáról, valamint a nyári táborok megszervezéséről szóló 215/2020. (V. 20.) Kormányrendelet értelmében az óvodánk is a vészhelyzet előtti munkarendben kezdhet el működni.

Ennek megfelelően újra fogadhatjuk a gyerekeket, az alábbi feltételek mellett:

• A gyermekek kizárólag egy szülő kíséretében érkezhetnek és távozhatnak.
  • Ha többen érkeznek a kisgyerekkel /a gyerekért akkor a kísérők az épület előtt várakozzanak.
  • A kísérő a gyermek átadása/átvétele után lehetőleg minél rövidebb idő alatt távozzon az épületből!
  • A szülők csak maszkban jöhetnek be!
  • A beérkezéskor a kihelyezett kézfertőtlenítőt használja szülő és gyermeke egyaránt!
  • Tovább játékra és hosszas információ cserére nincs most lehetőség!
  • Terjedelmesebb információt e-mailen vagy írásban közöljön a kedves szülő!
  • Kizárólag egészséges kisgyereket lehet/szabad átvennie az óvónőnek a szülőtől!
  • Ha gyermek a szülő vagy a gyermek elmondása alapján előző este vagy aznap reggel nem volt jól nem áll módunkban átvenni.
  • Betegség után kizárólag orvosi igazolással jöhetnek a gyerekek (1 napos betegség esetére is vonatkozik)!
  • Az óvodában történő fogmosásra most nincs lehetőség!
  • Az otthonról hozott játékokat („nyunyókákat”) nem tudjuk most beengedni, kérjük ezt próbálják megbeszélni gyermekeikkel!
  • Kérjük a fent leírt szabályok fokozott betartását gyermekeink és egymás egészségének védelme érdekében!

Türelmüket és megértésüket megköszönve: Az óvoda dolgozói